DACO-KSU-S3

Lze kombinovat ve střešních systémech pro ploché střechy s příslušnými za studena samolepícími vrchními pásy nebo s obvyklými asfaltovými modifikovanými natavovacími pásy.

Díky uspořádání folie na zadní straně pásu splňuje DACO-KSU jako podkladní střešní pás dlouhodobě mikroventilační funkci.

DACO-KSU za studena samolepicí modifikovaný asfaltový vyrovnávací podkladní pás je vhodný zejména pro použití na teplotně citlivé podklady z EPS nebo PUR/PIR tvrzené pěny nebo při detailní práci (např. v oblastech zakončení, střešních světlíků apod.).

Výhody funkčních pásků

Fólie na spodní straně pásu umožňuje uživateli, v případě potřeby vytvořit dlouhodobě mikroventilačně funkční vrstvu částečným přilepením. V případě potřeby lze pás přilepit celoplošně.

Vlastnosti
kód položky GB 10411 A
druh aplikace za studena samolepicí
m²/role 7,5
šířka pásu 1
kg/m² 3,8
úprava vrchní strany speciální fólie
druh nosné vložky skleněná tkanina 200 g/m²
průtažnost [%] 2/2
odolnost proti stékání při zvýšené teplotě 115
ohebnost za nízkých teplot -30

Průvodce

Nejste si jistí, který z produktů budete potřebovat pro svůj projekt? Podle jednotlivých zvolených kroků v našem průvodci se jednoduše dostanete k nejvhodnější variantě asfaltových pásů pro svůj objekt.

Přehled produktů

Víte, co hledáte, a potřebujete více podrobností? Zobrazte si kompletní sortiment produktů GEORG BÖRNER a jejich detaily.