SK Bit 105 GT

Vysoce kvalitní vrchní pásy naší série SK Bit 105® jsou používány jako špičkový výrobek pro hydroizolaci plochých střech a pojížděných ploch jako např. střešních parkovacích stání.

Plastomerové syntetické komponenty zaručují bezpečnou tepelnou stabilitu na šikmých plochách a stavebních částech. Elastomerové syntetické komponenty zabezpečují zároveň optimální flexibilitu materiálu při nízkých teplotách.

Vyznačuje se speciální úpravou zvyšující odolnost proti ohni a odolnost proti stárnutí. Nelze je zpracovávat s oxidovanými pásy. Pás je vhodný do vícevrstvých skladeb.

SK Bit 105® GT je vybaven jedinečnou vložkou ze skelné tkaniny, která je při přípravě před nanesením krycích hmot optimálně nasáklá impregnací. Nová impregnace na bázi přírodní látky chitinu, kterou obsahuje krunýř korýšů a vnější kostra hmyzu, zajistí ochrannou vrstvu s rezistencí proti vlhkosti, neboť je prakticky ve vodě nerozpustná. Dále má chitin jako biopolymer velmi dobré mechanické vlastnosti, které také mimo jiné patří k přednostem pásu.

Chování při požáru

Kombinací vložky ze speciální skelné tkaniny s vlastním protipožárním vybavením se dosahuje v rámci evropských požárních zkoušek u SK Bit 105®GT vysoké míry protipožární bezpečnosti až do klasifikačního stupně B Roof t3.

Vlastnosti
kód položky GB 11612
druh aplikace natavení
m²/role 5
šířka pásu 1
kg/m² 5,4
úprava vrchní strany břidlice
druh nosné vložky skleněná tkanina 200 g/m2
průtažnost [%] 4/4
odolnost proti stékání při zvýšené teplotě 155
ohebnost za nízkých teplot -28

Průvodce

Nejste si jistí, který z produktů budete potřebovat pro svůj projekt? Podle jednotlivých zvolených kroků v našem průvodci se jednoduše dostanete k nejvhodnější variantě asfaltových pásů pro svůj objekt.

Přehled produktů

Víte, co hledáte, a potřebujete více podrobností? Zobrazte si kompletní sortiment produktů GEORG BÖRNER a jejich detaily.