SK Bit 105 PV proti prorůstání kořínků

Pás proti prorůstání kořínků na zelené střeše musí trvale bezpečně odolávat růstu kořínků. Pro potvrzení uvedených schopností je nutný víceletý test dle FLL „ Metodiky k posouzení stability proti prorůstání kořínků na zelených střechách“ (Výzkumná společnost pro rozvoj a stavbu krajiny e.V., Bonn). My jsme se tomuto požadavku podrobili. Naše pásy proti prorůstání kořínků byly úspěšně vyzkoušeny.

Vložka pásu SK Bit 105 ® proti prorůstání kořínků je z netkané polyesterové textilie (PV) o hmotnosti 250 g/m2. Tato vložka se vyznačuje vysokou mechanickou pevnosti a v kombinaci s chemickými aditivy v krycí hmotě spolehlivě odolávají náporu kořínků. Pás SK Bit 105® s ochranou proti prorůstání kořínků tvoří základ našeho systému PARVITA pro zelené střechy.

Vlastnosti
kód položky GB 11642 A
druh aplikace natavení
m²/role 5,4
šířka pásu 1,08
kg/m² 6,3
úprava vrchní strany břidlice
druh nosné vložky polyesterové rouno 250 g/m²
průtažnost [%] 40/45
odolnost proti stékání při zvýšené teplotě 115
ohebnost za nízkých teplot -25

Průvodce

Nejste si jistí, který z produktů budete potřebovat pro svůj projekt? Podle jednotlivých zvolených kroků v našem průvodci se jednoduše dostanete k nejvhodnější variantě asfaltových pásů pro svůj objekt.

Přehled produktů

Víte, co hledáte, a potřebujete více podrobností? Zobrazte si kompletní sortiment produktů GEORG BÖRNER a jejich detaily.