BÖCOPUR 1K

Jednosložková polyuretanová tekutá vysoce elastická nátěrová izolace, propustná pro vodní páry a odolná vůči povětrnostním podmínkám. Finální nátěr pro střešní plochy, který nepraská ani při extrémně nízkých teplotách. Jednoduchá a bezpečná hydroizolace střech vhodná na opracování složitějších detailů i tam, kde se může delší dobu vyskytovat stojatá voda. v kombinaci s penetračním nátěrem BÖCOPUR má vynikající přilnavost téměř na všech podkladech, barevně sladěno se modrozeleným břidličným posypem pásů Börner.

Pro zpevnění ošetřované části konstrukce se používá Polyflex vlies.

Vlastnosti
kód položky GB 30379 (4kg antracit) a 30380 (15kg antracit) 30377 (4kg modrozelený) a 30378 (15kg modrozelený) 10270 F (aplikační sada - antracit) a 10270 A (aplikační sada - modrozelená)
spotřeba jako povrchová ochrana cca 1,5 kg/m2 jako izolace, s rounem Polyflex: cca 3,1 kg/m2
velikost balení 4 a 15 kg plechové nádoby, aplikační sada modrozelená a antracitová barva

Průvodce

Nejste si jistí, který z produktů budete potřebovat pro svůj projekt? Podle jednotlivých zvolených kroků v našem průvodci se jednoduše dostanete k nejvhodnější variantě asfaltových pásů pro svůj objekt.

Přehled produktů

Víte, co hledáte, a potřebujete více podrobností? Zobrazte si kompletní sortiment produktů GEORG BÖRNER a jejich detaily.