BÖRFUGA DS

Za horka zpracovatelná zálivková hmota, určená k zalévání spar v asfaltových plochách. Hmota se rozehřeje v tavícím kotli vybaveném míchacím zařízením a termostaticky řízeným hořákem. Aplikace probíhá zálivkovým přístrojem. Pro správnou aplikaci je nutné stávající spáru vyčistit stlačeným vzduchem nebo kartáčovacím strojem. Aby došlo k předepsané normové přilnavosti zálivkové hmoty na stěnách je nutno spáru napenetrovat odpovídající penetrací PRIMER K až k vrchní hraně.

Vlastnosti
kód položky GB 10296 A (25 kg)
spotřeba Spotřeba zálivkové hmoty se počítá podle vzorce: délka spáry (m) x šířka spáry (cm) x hloubka spáry (cm) x specifická hmotnost)/10 = spotřeba v kg spotřeba penetrace činí asi 3 % potřebné zálivkové hmoty
velikost balení 25 kg v papírovém obalu

Průvodce

Nejste si jistí, který z produktů budete potřebovat pro svůj projekt? Podle jednotlivých zvolených kroků v našem průvodci se jednoduše dostanete k nejvhodnější variantě asfaltových pásů pro svůj objekt.

Přehled produktů

Víte, co hledáte, a potřebujete více podrobností? Zobrazte si kompletní sortiment produktů GEORG BÖRNER a jejich detaily.