DACO-thene

Za studena samolepící modifikovaný asfaltový izolační pás izolace proti zemní vlhkosti a netlakové prosakující vodě DACO-thene je za studena samolepící asfaltový izolační pás pro jednovrstvé izolace zdí dotýkajících se země a stavebních části u např. sklepů, podlah, světlíků, základů, visutých balkonů a podobných stavebních částí v bytové výstavbě.

Musí být ověřena vhodnost podkladu prostřednictvím testu na otěr a poškrábání. Podklad musí být suchý, nevystaven mrazu, rovný, pevný, nosný a bez nečistot a jiných oddělujících se látek (např. nečistota, odbedňovací olej, tuk, prach apod.). Volné částice, ostrohranné nerovnosti a defekty je třeba odstranit popř. opravit. Plochy zdiva musí lícovat a být plně vyspárovány.

Svislé a vodorovné plochy je třeba ošetřit základním nátěrem BÖCOPLAST PM. Penetraci nechat max. 2 hodiny odvětrat a následně nalepit DACO-thene.

Vlastnosti
kód položky GB 30473
druh aplikace Samolepící
m²/role 15
šířka pásu 1
kg/m² 1,6
úprava vrchní strany HDPE - vložka
průtažnost [%] 220/150
ohebnost za nízkých teplot -30

Průvodce

Nejste si jistí, který z produktů budete potřebovat pro svůj projekt? Podle jednotlivých zvolených kroků v našem průvodci se jednoduše dostanete k nejvhodnější variantě asfaltových pásů pro svůj objekt.

Přehled produktů

Víte, co hledáte, a potřebujete více podrobností? Zobrazte si kompletní sortiment produktů GEORG BÖRNER a jejich detaily.