BIVITEX MS

Asfaltový pás z modifikovaného asfaltu s vložkou ze skelné tkaniny. Tento asfaltový pás se používá pro horizontální izolaci zdiva proti zemní vlhkosti. Pás je opatřen po obou stranách přesahy zakrytými fólií kašírovanou rounem, chránící přesahy před znečištěním během provádění dalších stavebních prací. Po sejmutí této ochranné fólie se provede snadné napojení na svislou stěnu nebo na plošnou izolaci podlah.

Zpracování BIVITEX® MS izolačního pásu zdiva se řídí dle DIN 18533. Podklad musí být čistý, rovný, bez dutin, trhlin a ostrých hran. Podkladní plochy pro BIVITEX® MS se dle DIN 1053-1 vyrovnají tak silnou vrstvou malty, aby vrchní vodorovná plocha byla hladká, bez nebezpečných nerovností. Pás se volně položí s minimálním přesahem 20 cm od okraje zdiva. U dvouvrstvého zdiva a odvodnění pod hranou terénu se musí přesahy přilepit horkou asfaltovou lepící hmotou. Před napojením svislé izolace zdiva nebo vodorovné izolace podlahy na BIVITEX® MS se odtrhnou krycí folie přesahů (oblast překrytí).

Vlastnosti
kód položky GB 30371 (š. 36 cm) 30372 (š. 50 cm) 30373 (š. 54 cm)
velikost balení délka návinu role 10 bm, šíře role 0,36 m 0,50 m 0,54 m 0,64 m

Průvodce

Nejste si jistí, který z produktů budete potřebovat pro svůj projekt? Podle jednotlivých zvolených kroků v našem průvodci se jednoduše dostanete k nejvhodnější variantě asfaltových pásů pro svůj objekt.

Přehled produktů

Víte, co hledáte, a potřebujete více podrobností? Zobrazte si kompletní sortiment produktů GEORG BÖRNER a jejich detaily.