BÖCOPUR penetrační nátěr

Transparentní penetrační nátěr z rychleschnoucí syntetické pryskyřice obsahující rozpouštědla s lehce nažloutlou barvou.

BÖCOPUR penetrační nátěr je používán jako základový nátěr pod tekutý hydroizolační nátěr BÖCOPUR 1K na podklady z hydroizolací, z kovu, betonu, zdiva apod. Je lehce roztíratelný se znamenitou přilnavostí ke všem suchým podkladům.

Aplikace se provádí mohérovým válečkem odolným proti rozpouštědlům nebo popř. štětcem. Při letních povětrnostních podmínkách je BÖCOPUR penetrační nátěr již po 30 minutách suchý a může být opatřen nátěrem z BÖCOPUR 1K. Pokud dojde k delší prodlevě v provádění další hydroizolační vrstvy a napenetrovaný povrch se mezitím znečistí, musí být základovým nátěrem ošetřená plocha střechy před provedením hydroizolačního nátěru opět očištěna.

Při zpracování je třeba dbát na dobré větrání. Práce s penetračním nátěrem nesmí být prováděna v uzavřených prostorách nebo podobných oblastech!

Vlastnosti
kód položky GB 30392
spotřeba 100 - 200 g/m2
velikost balení 2,5 kg jednoúčelová plechová nádoba

Průvodce

Nejste si jistí, který z produktů budete potřebovat pro svůj projekt? Podle jednotlivých zvolených kroků v našem průvodci se jednoduše dostanete k nejvhodnější variantě asfaltových pásů pro svůj objekt.

Přehled produktů

Víte, co hledáte, a potřebujete více podrobností? Zobrazte si kompletní sortiment produktů GEORG BÖRNER a jejich detaily.